ZASTREŠENIE

Zastrešenie bazénov nájdete už na našej novej stránke www.BazenoveSialenstvo.sk

zastresenieZastrešenie bazénu vám predĺži „kúpaciu“ sezónu minimálne o tri mesiace, a je teda veľmi výhodnou investíciou. To ale nie je všetko. Zastrešením chránite svoj bazén pred znečistením (lístím, prachom a pod.), čím ušetríte nielen čas, ale i náklady na údržbu. K veľkým prednostiam zastrešenia bazénu patrí i bezpečnostné hľadisko, ktoré chráni vaše deti a domácich maznáčikov pred pádom do bazénu.Dodávame zastrešenie na želanie zákazníka, ale súčasne kladieme veľký dôraz na funkčnosť a najvyššiu kvalitu. Ponúkame zastrešenia štandardného i atypického vzhľadu a sme schopní uspokojiť želanie klienta celou škálou najrôznejších rozmerov a farieb konštrukcie zastrešenia. Výplň zastrešenia (polykarbonát) dodávame v niekoľkých farebných odtieňoch.

Bezkoľajnicové zastrešenie bazénov
Tento spôsob zastrešenia ponúka komfort v bezproblémovom pohybe okolo bazénu. Je jediným systémom zastrešenia bez pohybových dráh. Je diskrétne, estetické a bez problémov sa začlení do krajiny a prispôsobí sa architektúre.

Trend

trend

Trend oceníte hlavne v nižších vyhotoveniach, pre nenarušený vzhľad vašej záhrady. Línia zastrešenia je tvorená jedným oblúkom s veľkým polomerom a dvoma bočnými rovnými stenami. Tento tvar sa dobre hodí do každého prostredia.

Technické parametre:
šírka: 2-4 m
dĺžka: 4,1-10,3 m
výška: 0,65-1,10 m


Koľajnicové zastrešenie bazénov

Koľajnicové zastrešenie bazénov je systém vhodný na zaistenie výbornej manipulácie s nižšími typmi zastrešenia a je nutný pre väčšie a ťažšie typy zastrešenia. Zastrešenie je vďaka vedeniu vo dvoch koľajniciach odolnejšie proti vyššej záťaži.

Klasik

klasik

Klasik oblúk je klasické oblúkové zastrešenie, ktoré je vďaka svojím statickým schopnostiam vhodné do podhorských oblastí. Na tomto type zastrešenia je okrem iného lákavá jeho cenová dostupnosť.

Technické parametre:
šírka: 2-7 m
dĺžka: 4,2-16,2 m
výška: 1,2-2,3 m

Domček

domcekDomček zaisťuje vďaka svojím vysokým bočným stenám pohodlný pohyb po celom priestore. 

Technické parametre:
šírka: 2-6,5 m
dĺžka: 4,2-16,8 m
výška: 1,5-2,4 m


Atypické zastrešenie bazénov

Atypické zastrešenie je riešením, pokiaľ vám nevyhovuje žiadne z uvedených typov a máte špecifické požiadavky na typ vášho zastrešenia. Všetky atypické zastrešenia vyrábame na želanie zákazníka. Atypické vyhotovenia zastrešenia riešia problém nedostatku miesta okolo bazénu. Môžu sa využiť napríklad v prípade zvýšeného okraja bazénu alebo predmetov napevno umiestnených okolo bazénu.

Kruh

kruh

Kruh rieši zastrešenie kruhových bazénov. Toto zastrešenie je zostavené z dvoch častí. Jedna polovica je fixovaná a druhá polovica je pohyblivá. 

Technické parametre:
priemer: 3,5-6 m
výška: 1,4 -2,4 m