BAZÉNOVÁ CHÉMIA

Naša spoločnosť používa výhradne kvalitnú bazénovú chémiu značky MASTERsil. Naším klientom ponúkame najvýhodnejšie ceny všetkých produktov značky MASTERsil. Ceny ako u nás nikde inde nenájdete. Požiadajte nás o ponuku.

 

MASTERsil CHLOR ŠOK 1kg

mastersil chlor sok

Chlor šok granulát do bazénu 1 kg pre dezinfekciu bazénovej vody. Chlor šok je vhodný do bazénu v prípade vzniku problémov s vodnými riasami a pri zakalení bazénu. Chlor šok prečistí celý systém bazénu a dokonale zlikviduje všetky baktérie. Chlor šok účinkuje rýchlo a spoľahlivo. Prípravok je možné používať aj pre priebežnú dezinfekciu vody v bazénu v priebehu sezóny.

Určenie:

  • Šoková chlorácia bazénu
  • Priebežná úprava vody v bazénu
  • Pre rýchlu dezinfekciu vonkajších bazénov

MASTERsil pH mínus granulát 1,6 kg

mastersil ph minus

Správne upravené pH v bazéne zaisťuje dokonalé fungovanie ostatnej bazénovej chémie používanej k úprave vody. Ideálna hodnota pH v bazéne je 6,8 – 7,4. Voda bez vyváženého pH môže dráždiť sliznice a oči.

 

Určenie:

  • Pre zníženie pH vody v bazénoch a vírivkach
  • Pre vonkajšie aj vnútorné bazény a vírivky

MASTERsil 4v1 multifunkčné tablety 1 kg

mastersil tablety

Pomaly rozpustné multifunkčné tablety 4v1 obsahujú chlór pre dezinfekciu bazénovej vody, algicíd proti vodným riasam, vločkovač proti zakalenej vode, stabilizátor pH a zložku zabraňujúcu vzniku vápenatých usadenín. Aplikácia tabliet je veľmi jednoduchá a účinnosť je dlhodobá.

Určenie:

  • pre trvalú úpravu bazénovej vody vhodné pre vnútorné aj vonkajšie bazény


Na stránke sme zobrazili len niektoré produkty ale predávame kompletné portfólio produktov značky MASTERsil.