ČISTENIE BAZÉNOV

Čistenie bazénov

outsideVítame Vás na našej stránke.

Ponúkame Vám jedinečnú možnosť zbaviť sa nekonečných problémov s čistením Vášho bazénu a prenechať túto činnosť nám, aby Vy ste sa mohli kúpať a užívať si relax. Poskytujem  komplexný pohľad na čistenie bazénov od naštartovania sezóny, počas kúpacej sezóny a na záver vyčistenie bazénu pred zazimovaním.

Pred začiatkom kúpacej sezóny je potrebné bazén komplexne vyčistiť od usadených nečistou počas celej zimy.  Čistenie prevádzame ručne pomocou čistiacej techniky, kde dôkladne vyčistíme dno, bočné steny ako aj lemy a rohy bazénu.

Počas kúpacej sezóny vykonávame čistenie bazénu pomocou automatizovaného bazénového robota, ktorý automatický zmeria dno bazénu a vyberie optimálnu trasu na čistenie. Čistenie prebieha počas naplnenia bazénu vodou a teda nie je potrebne počas čistenia bazén vypustiť. Lemy bazénu ako aj schody dočistíme ručne pomocou jemnej  hubky a prípravkami určenými na tento konkrétny účel a materiál. Do bazéna nevstupujeme a čistenie vykonávame z jeho okrajov.

Nakoľko vodu v bazéne je potrebné neustále kontrolovať a bazénové teleso pravidelne čistiť, najlepšie raz za týždeň alebo po výraznejších dažďoch a prachových búrkach, tak pre Vás máme možnosť objednať si naše služby na pravidelnej báze a oveľa výhodnejších podmienok ako pri jednorázovom čistení. (Bližšie informácie v časti Akcie). Naša spoločnosť nepoužíva na čistenie chlórovým roztokom ako Savo a podobne pri, ktorom by mohlo prísť k poškodeniu steny bazénu (strata farby, zvrásnenie).

V prípade, že máte záujem o prenájom čistiaceho robota tak sme pre Vás pripravili ponuku na prenájom čistiacej techniky. My Vám robota prinesieme a vy si sním sami zabezpečíte vyčistenie bazénu.

Veríme, že Vás naša ponuka osloví a že budeme môcť spríjemniť vaše chvíle pri bazéne. Čistenie môžeme vykonať v časoch kedy Vám to vyhovuje  od rána až do večera, prípadne počas víkendu.

Na stiahnutie: Všeobecné obchodné podmienky.